Lorient Beach Retreat With Tropical Garden
| Wi-Fi | Basen Basen zewnętrzny | Hotel przyjazny dzieciom Łóżeczka dla dzieci |
| Klimatyzacja | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Willa Lorient Beach Retreat With Tropical Garden Quartier de Lorient jest położona w odległości 5 min spacerem od takich atrakcji miasta, jak Church of Our Lady of the Assumption.
Plaża Lorient leży w prawie 900 m, a atrakcje kulturalne, takie jak Kalinas & Tainos, znajdują się 2 km od willi. Willa znajduje się 2,1 km od takich atrakcji przyrodniczych jak Gouverneur. St. Barth Municipal Museum znajduje się w prawie 2,2 km od obiektu.
Widoki na morze będą dopełnieniem pobytu.
Willa Lorient Beach Retreat With Tropical Garden oferuje czajnik elektryczny, lodówkę i przybory kuchenne w pełnowymiarowej kuchni. Specjały kuchni europejskiej serwowane są w restuaracji Le Bouchon, która znajduje się w bliskiej odległości od willi. Opcje transportu w okolicy obejmują również lotnisko Gustaw III, oddalone o 10 min jazdy samochodem.
- Lokalne atrakcje
- Hookipa Surf Shop St Barth1184 km
- Modjo1185 km
- La Plage1665 km
- Anse de Lorient394 km
- Corossol924 km
- Plaza Marigot1615 km
- Church of Our Lady of the Assumption115 km
- Baie de Saint Jean1485 km
- Lotniska
- Lotnisko Gustaw III3,2 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Zakaz wprowadzania zwierząt
Opcje wyżywienia
- Czajnik
- Przybory kuchenne
Usługi rekreacyjne
- Basen zewnętrzny
- Ogród
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Herbata i kawa
- Stół
- Pralka
- Łóżeczka dla dzieci
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jak daleko znajduje się willa Lorient Beach Retreat With Tropical Garden od lotniska Gustaw III?
Willa Lorient Beach Retreat With Tropical Garden znajduje się 10 min jazdy od lotniska Gustaw III. - ❓
Czy willa Lorient Beach Retreat With Tropical Garden posiada bezprzewodowy internet?
Tak, willa Lorient Beach Retreat With Tropical Garden oferuje Wi-Fi. - ❓
Czy willa Lorient Beach Retreat With Tropical Garden akceptuje zwierzęta?
Nie, willa Lorient Beach Retreat With Tropical Garden nie jest przyjazna zwierzętom. - ❓
Jaki widok czeka na nas z okien willi?
Goście willi mogą podziwiać widoki na morze.